Razer Viper Ultimate Wireless, optik anahtarlı kablosuz oyun faresi

İyi bir oyun faresine sahip olmak, çevrimiçi oyunlarda rekabetçi olmanın anahtarıdır ve Razer Viper Ultimate Wireless , optik anahtarlara dayalı, hafif, kullanışlı ve kablosuz tasarım modeli önerir.

Razer, bir süredir yanıt süresini azaltmak ve doğruluğu artırmak için optik anahtarlara yoğunlaşıyor. Bu, tıklandığında algılanmanın kızılötesi bir sensör tarafından yapıldığı, böylece sinyalin yalnızca 0,2 milisaniyede kaydedileceği anlamına gelir.

Viper Ultimate Wireless, her küçük gecikmenin dezavantaj olabileceği eSport’lara ve oyun yarışmalarına önem veriyor. Profesyonel oyuncular her zaman kablolu çevre birimlerini tercih ettikleri için riskli bir şey.

Bunu telafi etmek için, hangi kablosuz kanalların her zaman daha az doygun olduğunu kontrol eden ve daha iyi bir yer bulursa değişikliği otomatik olarak yapan Razer Viper Ultimate Wireless’a HyperSpeed ​​adı verilen bir sistem entegre edilmiştir.

Motion-Sync ayrıca 2.4 GHz USB dongle ile bağlantıyı sadece hızlı değil, aynı zamanda her zaman aynı zaman aralığında gerçekleştirmeyi hedefleyen, yanıtın tahmin edilebileceği bir sisteme dahil edilmiştir. Her neyse, verilen kabloyu her zaman bağlayabiliriz ve fareyi kablolu modda kullanabiliriz.

Razer Viper Ultimate Wireless, teknik özellikleri

Viper Ultimate Wireless, hem fiyatlar hem de avantajlar açısından premium segmente açıkça işaret ediyor.

  1. Tasarım : 8 özelleştirilebilir tuş ile çok yönlülüğü.
  2. Sensör : 20.000 DPI’a kadar (% 99.6 doğruluk).
  3. Hassasiyet : Saniyede 650 inç (50 G).
  4. Anahtarlar : Razer tasarımı ile optik.
  5. Profiller : Dahili bellekte 4, bulutta 1.
  6. Batarya : 70 saate kadar (aydınlatma kapalı).
  7. Aydınlatma : 16.8 milyon renk ile RGB LED.
  8. Ekstralar: şarj veya kablosuz olmayan kullanım için 1,8 m kablo içerir.

Ek olarak, Viper Ultimate Wireless, oynadığımız yüzeyi algılayabiliyor ve bir oyun matı veya geleneksel bir masa olsun, doku ve sertliğine bağlı olarak kendini kalibre ediyor.

Tüm bunlar hafif bir tasarımda, sadece 74 gram ve kompakt boyutta 117 x 71 x 38 mm, bu nedenle içerdiği boyuttaki fareleri tercih eden oyunculara işaret ediyor.

Razer Viper Ultimate Wireless, fiyatlar ve bulunabilirlik

Viper Ultimate Kablosuz 139,99 Euro

Viper Ultimate + Mouse Dock, 159,99 Euro

 Mouse Dock 59,99 Euro

Bir kablosuz oyun faresine geçiş yapmayı düşünüyorsanız, Razer Viper Ultimate Wireless , eSport’larda rekabet edebilecek bir yanıt süresi sürdürmek isteyenler için düşünmek için bir seçenektir.