Death Stranding, PC’ye geliyor !

Death Stranding, PC’ye geliyor !

İlgili Tweet…

 

Death Stranding, piyasaya sürüldüğü tek platform olduğuna inanılan PS4’te sadece birkaç hafta uzaklıkta. Ancak, PC’ye gelebileceği konusundaki önceki göstergelerin de doğru olduğu ortaya çıktı. Hideo Kojima, oyunun bir PC versiyonunun 2020 Yazında geleceğini açıkladı. Fakat elimizde henüz kesin bir çıkış tarihi yok.

Bir duyuruda, yayıncı 505 Games PC sürümünü yayınlayacağını açıkladı. Daha fazla detayın yakın zamanda geleceği söyleniyor. Duyuru Steam‘e ya da Epic Games Store‘a gelip gelmediği konusunda ayrıntılı bilgi vermedi, ancak 505 bu yıl EGS’de Control dahil olmak üzere oyunlar yayınladı.

505 CEO’su Raffi Galante yaptığı açıklamada, “Kojima Productions’ın üstün yetenekli ekibiyle birlikte çalışmak ve Death Stranding’i dünya çapındaki PC oyuncularına getirmek için çok heyecanlı ve onur duyuyoruz” dedi. “Death Stranding, oyuncuları her yerde PC oyuncularını memnun edecek tamamen özgün bir deneyim yaşatacak.”

PS4’teki Death Stranding çok yakında geliyor – 8 Kasım’da başlıyor – toplumdaki birçok kişi daha fazla şey duymayı bekliyor. Ambargo incelemesinin 1 Kasım’da kaldırıldığını biliyoruz, bu yüzden Kojima’nın en yeni deneysel oyunu hakkında ilk izlenimlerimizi alacağız.