Apple TV Plus’ı ücretsiz olarak nasıl alabilirim?

Apple TV Plus , California’daki Cupertino ekibindeki son yazılım hizmetidir. İPhone’ları ve iPad’leri yapan aynı şirket, orijinal TV dizilerini ve filmlerini izlemek için ayda 4.99 dolar istiyor. Apple bu hizmetten ek gelir elde etmeyi umuyor, ancak ödemek istemiyorsanız? Apple TV Plus’ı ücretsiz olarak izlemenin bir yolu var mı?

1. Yedi günlük ücretsiz deneme

Bu hizmeti ücretsiz olarak almanın en basit yöntemi, servise kaydolmak. Apple, yeni servisi test etmek isteyenlere yedi günlük bir deneme sunuyor. Dosyada hala bir kredi kartı veya bankamatik kartı olması gerekeceğini unutmayın. Bunun nedeni, hizmeti önceden iptal etmemeniz durumunda deneme süresi sona erdikten sonra 4,99 ABD Doları tahsil edilecektir.

2. Apple cihazı satın alma ile bir yıl ücretsiz deneme

İkinci yöntem, zaten bir iPhone almayı planlayan insanlar için idealdir. Belirli donanım ürünlerini 10 Eylül 2019’da veya sonrasında satın alan veya satın almayı planlayanlar bir yıl boyunca Apple TV Plus’a sahip olacaklar. Bu teklif yeni iPhone’lar , iPad’ler iPod Touch ve Apple TV kutularının satın alınmasını kapsar. Bu teklifi yeni Mac dizüstü veya masaüstü bilgisayarlarından da satın aldığınızda da alabilirsiniz.

Bu teklifi alabilmek için, cihazınızı satın aldıktan sonraki üç ay içinde Apple TV Plus hesabınıza kaydolmanız gerekir. Dosyada bir kredi kartı veya bankamatik kartı olması gerekir. Ayrıca, yeni Apple donanım cihazınızdaki ücretsiz yıla kaydolmanız gerekir. Hesabı iptal etmemeniz durumunda, ücretsiz yıl sona erdikten sonra ücretlendirileceksiniz.

3. Apple TV Plus, Apple Music öğrenci aboneliğiyle ücretsiz

Bu en iyi ücretsiz teklif olabilir, ancak yalnızca sınırlı bir kitleye yöneliktir. Apple Music lisans derecesine sahip üniversitelere ve kolejlere nitelikli katılımcılar için öğrenci abonelik seviyesine sahiptir. Ayda sadece 4,99 dolar, bu da normal ayda 9,99 dolar olan Apple Music aboneliğinin yarısı. Ancak, Apple sessizce Apple Music öğrenci aboneliğinin Apple TV Plus ile ücretsiz olarak geleceğini duyurdu.

Öğrenciler için Apple Music, ABD, Kanada ve Japonya’daki kolej katılımcılarına sunulmaktadır. Uygun olmaya hak kazandığınızda, bu düşük fiyatı 48 aya kadar alabilirsiniz. Bu Apple Music ve Apple TV Plus paketi yalnızca “sınırlı bir süre” için geçerli olacak. Bu, en kısa sürede (uygunsa) en kısa sürede bu anlaşmaya atlamanız gerekebileceği anlamına gelir.

4. Bazı bölümleri ücretsiz izleyin

Apple TV Plus’ı ücretsiz olarak denemek istersiniz ancak kredi kartınızdan veya banka kartı bilgilerinizden henüz vazgeçmek istemiyor musunuz? Neyse ki, Apple, herhangi bir orijinal TV dizisinin ilk iki bölümünü ücretsiz olarak izleyebilecek, Apple TV uygulaması olan herkesin, ne olursa olsun ücretsiz olarak izlemesine izin veriyor. Apple TV Plus’ın gösterileri şimdiye kadar sınırlı olduğundan, kontrol etmesi gereken çok sayıda içeriğe sahip olması gerekir. Bunun yalnızca uygulama ile çalışacağını unutmayın. Tv.apple.com web sitesinde ücretsiz bölümleri izleyemezsiniz .