LoL’e gelecek olan “True Damage” skinleri açıklandı !

Geçen sene League of Legends hayranları, oyunun ikonik pop grubu K / DA’nın doğumuna tanık oldu. Bu yıl Riot Games, lig evreninden beş yetenekli sanatçıyı yeni bir üst grup yaratmak için getiriyor: True Damage (Gerçek Hasar).

Akali art arda ikinci bir yıllığına Worlds sahnesine geri dönüyor, ancak K / DA’ya bu kez elveda diyecek. Bunun yerine, rapçilere yani diğer dört müzisyene katılacak: Ekko, Yasuo, Qiyana ve yeni çıkan Senna. Birlikte, cilt hattının karavanındaki açıklamaya göre, “hırslı, türlere meydan okuyan bir işbirliği” oluşturmak için tasarlanmış bir grup olan True Damage oluşturuyorlar.

Her şampiyon yeni, hip hoptan ilham alan bir görünüm kazandı. Müzikal yolculuğunun yeni ayağını işaretlemek için Akali, K / DA günlerinde kulllandığı şapkayı, maskeyi, gümüş saçını, kol dövmeleri ve gaz maskesini bıraktı.

True Damage Qiyana, bu döngünün Prestige Edition cildinin şanslı alıcısı olarak adım atacak. Bununla birlikte, pek çok altın temalı varyantın aksine, Qiyana’nın Prestige cildi Luis Vuitton’un kadın koleksiyonları sanat direktörü Nicolas Ghesquière tarafından tasarlandı ve lüks markanın bıçağındaki logosunu temsil ediyor. Senna ayrıca Gerçek Hasar cilt için bir Prestige Sürümü alacak, ancak gelecek yılın başlarına kadar açıklanmayacak.