Netmarble’dan yepyeni bir oyun Magic: ManaStrike

Netmarble, Wizards of the Coast iş birliğiyle Magic: The Gathering için yaptığı ilk oyunu olan Magic: ManaStrike’ı duyurdu. Oyun, Magic: The Gathering’in orijinal büyüler ve karakterler evrenini, yüksek kaliteli 3 boyutlu görseller ve yepyeni bir deneyimle mobil ortama taşıyor.

Oyunun resmi tanıtımı, 13-17 Kasım 2019 tarihleri arasında Güney Kore’de düzenlenecek G-Star 2019 Fuarı’nda gerçekleşecek.

Netmarble Corp., Wizards of the Coast oyun serisi Magic: The Gathering için yaptığı ilk oyunu olan Magic: ManaStrike’a dair yeni ayrıntıları duyurdu. Netmarble Monster stüdyosu tarafından özel olarak geliştirilen Magic: ManaStrike, en sevilen büyüler ile Chandra Nalaar, Jace Beleren ve daha fazlasını tamamen yeni bir türde canlandıran senkronize bir mobil dövüş oyunu.

Yüksek kaliteli 3D Magic deneyimi

Oynanması kolay, ustalaşması zor Magic: ManaStrike, kullanıcı dostu arayüzü ile basit, taktik ve stratejik bir oyun sunuyor. Oyun, yoğun oyuncular arası (PvP) karşılaşmalarda rakipler arasında birçok özel stratejiyi ön plana çıkarıyor. Oyuncular, Magic: The Gathering oyununun orijinal büyüler ve karakterler evrenini yüksek kaliteli 3 boyutlu inanılmaz görsellerle avuçlarının içinde tecrübe edebilecek.

Netmarble Küresel Genel Müdürü Seungwon Lee, “Magic: ManaStrike için Wizards of the Coast ile çalışmak harikaydı, markayı tamamen yeni bir oyun tarzına açmak için birlikte yarattığımız deneyimlerden gurur duyuyoruz” dedi ve ekledi: “Magic: ManaStrike ile ilgili daha fazla ayrıntı yakında paylaşılacak. Oyunumuzun Magic: The Gathering’e yeni bir katkı olacağı konusunda hayranlarımızı temin ederiz. Magic: The Gathering’i özel kılan şeyleri daha da fazla oyuncuya tanıtmak için istekliyiz.”

Magic: ManaStrike nasıl oynanır?

Oyuncular, oyunun ilk aşamalarında onlara rehberlik eden ayrıntılı bir eğitim ile oyuna başlayacak. Magic’in beş ikonik renginden (Beyaz, Mavi, Siyah, Kırmızı veya Yeşil) birinde, önceden hazırlanmış bir kart destesi seçtikten sonra hızlı taktiklerin ve süratli oyunun savaş alanında üstünlük kazandırdığı karşılaşmalarda canlı rakiplere karşı savaşacaklar. Oyunda ilerledikçe yeni kartlar toplayacak ve birimlerini Magic: The Gathering’in derin yaratık kütüphanesinden esinlenerek, bireysel oyun tarzlarına ve stratejilerine uyacak şekilde geliştirebilecekler.

Magic serisinden ilham alan yeni bir deneyim

Wizards of the Coast firmasının İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Eugene Evans, “Magic: ManaStrike oyununu dünya çapındaki mobil oyun hayranlarına sunmak için Netmarble ile ortaklık kurmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Netmarble’ın mobil oyunlarda küresel bir lider olarak ünü ve türe benzersiz bir bakış açısı getirme konusundaki bilinen tutkusu, bizi kendine çekti. Magic: ManaStrike, Magic serisinden ilham alan yeni bir deneyim olarak, Magic çoklu evrenini keşfetmenin heyecan dolu bir yolu. Topluluğa yeni oyuncuların katılmasını beklerken sabırsızlanıyorum” diyerek devam etti.

Magic: ManaStrike, ilk defa oynanması da dahil olmak üzere, ilk kez 14-17 Kasım 2019 tarihleri arasında Güney Kore’nin Busan kentinde gerçekleşecek bu yılki G-Star Fuarı’nda tanıtılacak.

Oyuna ait logolar ve ekran görüntülerini de kapsayan farklı içerikleri aşağıdaki adreste bulabilirsiniz: [https://www.webcargo.net/l/syCcsvCdnU/]

Tanıtım Videosu:

Netmarble Corporation Hakkında

Netmarble Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, dünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketlerinden biridir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 6000’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, Lineage 2: Revolution, Blade & Soul Revolution, MARVEL Future Fight, BTS WORLD, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır.

Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı ve ücretsiz MMO oyunların dünya çapında zirvedeki geliştiricilerinden biri olan Kabam’ın ana şirketi olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ ENM Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir iş birliği vardır. Daha fazla bilgi için http://company.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Netmarble’ın İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için http://www.netmarbleturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Magic: The Gathering Hakkında

Magic: The Gathering‘in çekici karakterleri, fantastik dünyaları ve derin stratejik oyunu 25 yılı aşkın bir süredir hayranlarını eğlendirmeye ve memnun etmeye devam ediyor. Hayranlar Magic‘i masa üstü kart değiştirme oyunu, yeni dijital oyun Magic: The Gathering Arena, New York Times tarafından tavsiye edilen çok satan romanı, yüksek beğeni toplayan çizgi roman dizisi ve profesyonel e-spor liginde deneyimleyebilirler. Bugüne kadar 40 milyondan fazla hayranı ile Magic, 70’ten fazla ülkede on bir dilde yayınlanan dünya çapında bir fenomendir.