Overwatch 2, Overwatch’un güncellemelerinin önüne geçiyor !

Overwatch 2, bu yılki BlizzCon’un en büyük duyurularından biri olduğunu ortaya koydu ve yeni karakterleri, haritaları ve hatta çok oyunculu bir sunucuyu orijinal başlıkla paylaşacağı açıkça ortaya çıktığında daha da büyüdü. Güncellenmiş grafiklerle yeni bir oyun ve orijinal oyuna çevrimiçi oyunda sorunsuz bir şekilde bağlanan yepyeni bir hikaye moduyla yeni bir oyun yaratmak oldukça yoğun bir iş yükü – ve bu nedenle Overwatch’daki geliştirme ve güncellemeler son zamanlarda çok az görünüyordu.

Kaplan, Kotaku ile Overwatch 2 yapımı ve bunun nasıl daha durgun hale geldiği ile ilgili konuştu. Devrimi, mevsimsel etkinliklerin sadece yeni işlenmiş bağımsız oyun türleri değil, eski etkinliklerin yalnızca eski sürümlerinde geri dönüştürülmesinin nedenini “yüzde 100 neden” olarak gösterdi. Kaplan Kotaku’ya, “Junkenstein’s Revenge’in tasarımcılarından birinin yanına oturuyorum – Mike Heiberg adındaki bu zeki adam – ve” Bu yıl Cadılar Bayramı için yapmak istediğim tüm fikirlere sahibim “dedi. Ben de ‘Anlıyorum Mike, ama şu anda bu diğer şeye odaklandık’

Junkenstein’ın İntikamı, kurulduğundan bu yana üç yıl boyunca Cadılar Bayramı oyun türü olmuştur, oyun oynamada küçük ayarlamalar yapılmıştır – sanki Blizzard’ın yılda bir kez ittiği büyük, yeşil bir “Junkenstein’ın İntikamı” düğmesi var ve bu Cadılar Bayramı içeriğinde de geçerli. Dört oyunculu bir kooperatif hikaye modu içeren “Storm Rising” Arşiv etkinliğinin yanı sıra, 2019’daki her etkinlik geri dönüştürülmüş (Yaz Oyunları, Cadılar Bayramı Terörü) ya da temalı kozmetik ürünleri sunan meydan okumaya dayalı “etkinlikler” olmuştur. önceden var olan herhangi bir oyun türünü oynamak için takas. Kış Harikalar Diyarı etkinliğinin de son iki yılda olduğu gibi gerçekleşmesi muhtemel görünüyor.

Kotaku’ya göre Kaplan, yeni Overwatch içeriğindeki düşüşün, çok uzun bir ölüm zili değil, geçici bir yavaşlama olduğunu ve Overwatch 2 üretimi tamamlandığında, her iki oyunu da düzenli olarak güncellemeye odaklanabileceklerini biliyor. “Overwatch 2’nin Overwatch tarihindeki en büyük an olacağına inanıyorum” dedi Kotaku’ya, “Yüzde 100 odaklandığımız bu canlı hizmet kadansı ile tekrar alabileceğimiz gerçeği, gerçekten heyecan verici. ben mi.”

Overwatch 2’nin henüz bilinmeyen lansman tarihinden sonra daha fazla aşk görüp görmeyeceği, göz önünde bulundurmamız gereken bir şey. Şimdilik, bir kez daha Lucio Balosu’na…