Philips’in kompakt televizyonu 300 doların altında geliyor

Akıllı göstergeler dünyadaki hanelerde daha yaygın hale geliyor. İster yatak odanızda, gerekse mutfağınızda veya oturma odanızda, akıllı asistanlı ekrana erişiminiz oldukça uygundur. Ancak bu küçük akıllı ekranlar ne kadar iyi olursa olsun, düzgün bir televizyonda içerik tüketen hiçbir şey oldukça fazla değildir. Bu yüzden Philips bu kompakt akıllı TV’yi yerleşik Google Assitant ile geliştirdi.

Birçok standart akıllı ekran gibi, bu Android TV destekli cihaz, mutfağınız gibi yerlere mükemmel şekilde uyması için tasarlanmıştır. Ancak bu küçük ekranların bazılarından farklı olarak, bu Philips akıllı TV, kullanıcılara tariflerle birlikte takip etmeleri, hava durumunu kontrol etmeleri ve en sevdiğiniz filmleri ve şovları yayınlamaları için daha kolay ve daha zevkli bir ekran sunar.

Ekranın altına takılı bir Google Assistant destekli akıllı hoparlör, yeterli bir 24 inç 720p panel ve standart ancak, işlevsel görünümlü bir uzaktan kumanda sunuyor. Cihazda gezinmek için her zaman uzaktan kumandaya ihtiyaç duymanıza gerek yok, çünkü cihazda gezinmek, YouTube’da bulduğun bir tarifin derinliklerinde dirsek varken “OK Google” diye seslenmek kadar basit.

Bu kompakt Philips akıllı TV 349 ABD doları olarak gelir, ancak sınırlı bir süre için 50 ABD doları daha ucuza satın alabilirsiniz. İndirimin ne kadar süre etkili olacağından emin değiliz, bu nedenle eğer böyle bir akıllı ekran için piyasadaysanız, bu fırsatı kaçırmak istemeyebilirsiniz.