PUBG’ye Klan özelliği gelebilir !

PlayerUnknown’s Battleground en son güncellemesini daha yeni yayınladı ancak geleceğe odaklı “veri madencileri”, Battle Royale oyununun PC versiyonunda ne olabileceğini çoktan keşfettiler: Klanlar.

Bilginin kaynağı, PUBG topluluğunda aktif olan ve önceki sızıntılarla doğru olan, iyi bilinen veri madencisi PlayerIGN (The Loadout aracılığıyla).

Birkaç dosyada bulunan bilgilere dayanarak, PlayerIGN Twitter’da klanda 20’ye kadar oyuncu bulundurmanın mümkün olduğunu, klan isimlerinin 2 ila 15 karakter arasında ve daha kısa etiketlerin 2 ila 4 karakter arasında çalışabileceğini bildirdi. Ancak klanlar ücretsiz olmayacak; ek bir 5000 BP tutarında ücret ödenmesi bekleniyor.

Dosyalar ayrıca sisteme bir çeşit “özgeçmiş” ve “işe alım” elemanını da gösteriyor; bu, oyuncuların katılmaya değer olduklarını kanıtlamak için oyun istatistiklerini mevcut bir klana göndermeleri gerekebileceği anlamına gelebilir. şu anda tamamen belli değil.

Klan Sisteminde yeni şeyler:

– 5.000 BP MALİYETİ

– Başlık: 2-15 karakter, 6 sayı

– Etiket: 2-4 karakter

– Slogan: 30 karakter

– Sunum: 180 karakter

– Üyeler: 20- “acemiler” & “‘özgeçmişler”

 

Verilen klanlar, oyunun mobil versiyonuna bir yıldan daha uzun bir süre önce tanıtıldı, PC ve konsol versiyonlarında çalışmalarını hayal etmek çok büyük bir adım değil. Bununla birlikte (ve eğer) ne zaman verilebilecekleri bilinmemektedir. Şimdi hazırlanmakta olan isimler, sloganlar ve üyelerin kısa bir listesini hazırlamaya değebilir.