Roborock S5 Max, tüm evinizi temizleyebilen akıllı robot elektrikli süpürge

Roborock S5 Max ne yapıyor?

Roborock S5 Max ile zeminlerinizi günlük olarak süpürüp temizleyebilirsiniz. Özerk bir işlemi var, daha önce karar verdiğiniz köşelere ulaşıyor ve Roborock S5 Max’in süpürmesini ve fırçalamasını istemediğiniz bir dizi alanı yapılandırabileceğiniz için.

Bunlara “ sanal engeller ” denir , Roborock S5 Max kiri süpürür, kalan bölgeleri süpürür, vakumla temizler, yüksek hassasiyet ve temizleme gücü ile zemini temizler, tüm odayı tamamen kirden arındırır .

Dört çekirdekli işlemcisi ve zekası, evinizden öğrenmenize izin verir, böylece engellerin nerede olduğunu öğrenebilir ve en etkili yoldan bir harita oluşturabilir, her zaman bu temizliği her zaman eşit ve tam olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Farklı sensörleri (pusula, kilometre sayacı, kızılötesi, ivmeölçer vb.) Görevinizi etkin ve güvenli bir şekilde yerine getirmenize olanak sağlar. Asla engellere çarpmayacak, herhangi bir açıklık veya merdivenden düşmeyecek, yakalanmayacak.

görev döngüsü yaklaşık 3 saat süren tüm ev temizlemek için yeterli zaman daha. Elektrikli süpürge enerjisini boşalttığında, şarj tabanına geri dönebilir ve çalıştığı temizliği tamamlamadıysa çalışmaya geri dönecek kadar şarj olur, böylece pilini kullansa bile “yarı temizliği” asla bırakmaz.

Bu arada, Roborock S5 Max cep telefonundan ilgili uygulama üzerinden kontrol edilebilir , böylece mobil cihazınız elektrikli süpürgenin tüm fonksiyonlarının merkezi kontrolü haline gelir, ancak sesiniz ve bazı komutlarınızla kapatabilirsiniz, vb

Roborock S5 Max, teknik detaylar

Roborock S5 Max cihazının yapabileceği temel görevleri ve diğer hususları öğrendikten sonra, şimdi teknik özelliklerini biraz daha ayrıntılı olarak anlatalım :

  1. Emme: 2,000 Pa.
  2. Çalışma süresi: 150 dakika.
  3. Pil: 5.200 mAh
  4. Şarj süresi: 6 saatten az.
  5. Gerilim: 58 W.
  6. Sensör tipleri: 13.
  7. Ağırlık: 3.5 Kg
  8. Boyutlar: 353 x 350 x 96,5 mm.