Kötü Kral Simülasyonu, Yes, Your Grace İçin Haftaya Beta Başvurusu Yapabilirsiniz

Yes, Your Grace bir çeşit  krallık yönetme oyunudur, muhtemelen kraliyet poponuzu ısıtmak için geri dönecek olan zor kararlar aldıran bir oyun. Reigns: Her Majesty başarımı için korkunç bir yönetici olarak oynamanız gerekiyor. Yes, Your Greace’in aynı zamanda umutsuzluğa mahkum eden bir hüküm sürmemizi sağlayacağını hayal ediyorum. Onların sorunlarına ilişkin politikaları dağıtmadan önce danışmanlarınızın ve deneklerin isteklerini duyarak, taht odasından hüküm süreceksiniz. Doğal olarak, kaynaklar sınırlıdır ve muhtemelen herkese yardım edemezsiniz. Bunun da ötesinde, “herkes krallığın çıkarları için uğraşmaz”, bu yüzden dürüstlüğü de düşünmeniz gerekmektedir.
Taht odasının dışında, ailenize sorunları ile ilgili yardım edecek ve onların kaderini belirleyeceksiniz. Her konu sizin fikrinize tabi, öyle görünüyor ki, kraliyet ailesi ya da değil.
Bunların hepsi eğlenceli bir başarısızlık ve aldatma ağı gibi geliyorsa, başvuru yapıp Yes, Your Grace’i denemek için kayıt olabilirsiniz. Belirli bir tarih belirtilmemiş olmasına rağmen, krallık yönetimi sim 2020 baharı için planlanmıştır.