WhatsApp için 5 Yeni Yıl çıkartması

2020’nin gelişi yaklaşıyor ve farklı yeni yıl çıkartmaları ile WhatsApp aracılığıyla kutlayabilir, bu özel günü arkadaşlarınıza, ailenize ve takviminizdeki tüm kişilere bu selamı paylaşmak istediğiniz şeyle tebrik etmenin yeni bir yoludur.

Çıkartmalar yakın zamanda WhatsApp’a ulaştı, kişilerinize gönderebileceğiniz dev boyutta etiketler haline geliyorlar. Ancak, uygulamada mevcut liste çok az ve daha fazla indirmek için Google Play Store’u kullanmanız gerekiyor.

Mutlu ve Parlak

Bu, iOS ve Android için WhatsApp’a zaten dahil olan bir pakettir, bu yüzden sadece daha önce belirttiğimiz gibi uygulamadan indirmeniz gerekir, birkaç dakika içinde istediğiniz çıkartmaları göndermeye hazır olacaksınız.

çıkartmalar mutlu ve zeki paket bu son konu, bir saat sadece oniki o’clock gösteren bkz çıkartma var Noel ve yılbaşı temalı çıkartmalar içerir, ancak mevcut olanların herhangi gönderebilirsiniz.

WAStickerApps Happy New Year Stickers

Çıkartma paketleri içeren uygulamalarla başlıyoruz, bu durumda WAStickerApps Happy New Year 2020’den bahsediyoruz. Adından da anlaşılacağı gibi, Yeni Yılda WhatsApp aracılığıyla göndermek için çok sayıda farklı çıkartma sunuyor.

Birkaç renk ve tasarım var, bu çıkartma paketini ekledikten sonra en sevdiğinizi seçmek yeterli olacaktır. Her durumda, gelmek üzere olan Yeni Yılı veya bu tarihle ilgili çıkartmaları tebrik etmek için hepsinin teması aynıdır.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wastickerapps.sanewyr

WAStickerApps: Happy New Year 2020 Stickers

Çok benzer bir isme sahip olmasına rağmen bir öncekiyle aynı uygulama değildir. Her neyse, WAStickerApps: Yeni yılınız kutlu olsun 2020 Çıkartmalar, diğer çıkartma uygulamalarının sunduğu şeylerden çok uzak değildir, bu durumda, emrinizde bir çok şey var.

Android için uygulamayı indirin ve WhatsApp’ınıza kolayca çıkartmalar ekleyin, aslında, sizin için daha kolay hale getirmek için “WhatsApp’a ekle” seçeneğini göreceksiniz. Ardından galeriye girin ve 2020 ile ilgili tüm etiketleri görün.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Jailo.happy.new.year.Stickers

New Year Stickers for WhatsApp

Kaçırmamanız gereken bir diğer uygulama, WhatsApp için Yılbaşı Çıkartmaları. Yukarıdakilerin hepsi gibi, ücretsizdir ve sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz, bir sonraki yapmanız gereken çıkartmaları WhatsApp profilinize eklemek ve daha sonra göndermek.

Bu pakette, Yeni Yılı tebrik etmek ve çeşitli tasarımlara, renklere ve dillere 2019 veda etmek için çıkartmalar dahil edildiğinden, sevdiklerinizi seçmek için uzun bir listeniz olacak, hatta kişilerinize farklı bir tane göndereceksiniz. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=wa.stickers.happy.newyear

Happy New Year Stickers 2020 For WhatsApp

WhatsApp için Yeni Yılınız Kutlu Olsun 2020 çıkartmaları, tek amacı Yeni Yıl ile ilgili çıkartmaların geniş bir galerisini sunmak olan Android cihazınız için başka bir ücretsiz uygulamadır, böylece seçim yapabileceğiniz çok çeşitli olacaktır.

Çeşitli renklerle tipik “Yeni Yılınız Kutlu Olsun” ya da sadece yılın bu zamanına uyarlanmış farklı tasarımlara sahip şekil 2020’ye sahipsiniz. 2020’nin başlangıcını yansıtan saatler ve elbette Noel’deki çıkartmalar eksik olamaz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Galata20.newyear